با یک بار خرید یک دوره ، تا همیشه بهش دسترسی داری

  

دوره آموزشی ایده پردازی در گرافیک

بررسی فرآیند های بومی شده در گرافیک دیزاین، که تمرین و تکرار اونها رشد خلاقیت رو به همراه داره.

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

یکی از سوالات و چالش های اساسی همه ی فعالین حوزه ی گرافیک دیزاین، این مسئله هست که فرآیند ایجاد خلاقیت تو یه اثر چجوریه؟ خیلی ها به دنبال یه روش نظام مند و مشخص برای طی کردن مسیر ایده تا اجرا هستن به طوری که بتونن از مولفه های کلیدی جذابیت طوری استفاده کنن که اثربخشی کارشون بیشتر بشه.


فکر کردن برای پیدا کردن ایده های خلاقانه و بعدی اجرای خلاقانه اون ها و نهایتا ارائه ی خلاقانه اثر نهایی احتمالا زمانبر ترین، سخت ترین و پرچالش ترین قسمت هر پروژه برای طراحان هست. و سوال اینه که آیا راهی هست؟

this slowpoke moves


باور ما و خیلی از اساتید باتجربه و قدیمی گرافیک اینه که اتفاقا در گذر زمان فرآیند ها و ساختارهای مشخصی طراحی و آزمایش شده که به خوبی می تونن پاسخگوی این نیاز اساسی طراحان باشن. آشنایی با این مسیر ها می تونه رسیدن به مهارت خلاق بودن رو هم کوتاه و هم لذت بخش و البته قابل دسترس کنه. چیزی که اصلی ترین هدف دوره ایده پردازی در گرافیکِ باشگاه آنلاین اپتاپ هست.


6 ماه پشتیبانی آموزشی مدرس و منتورها

متد آموزشی اپتاپ فقط ارائه ی فیلم و تمرین نیست، مهمترین بخش آموزش شناسایی و رفع اشکالات هنرجو در طول دوره هست، به همین دلیله که مدرس و چندین منتور وظیفه دارن تا 6 ماه از هنرجوها پشتیبانی کنن به این شکل که تمرینات رو بررسی کنن و نقاط ضعف هنرجو رو رفع کنن و البته سوالات و چالش هایی هم هست که هر هنرجویی بهش برمیخوره و می تونه بپرسه تا مدرس و یا منتور ها جواب بدنمدرس دوره سه روز وقت داره تا تمرینات و سوالات شما رو بررسی کنه و اگر این اتفاق نیوفته آموزشگاه موضوع رو پیگیری میکنه تا پاسخ شما هرچه سریع تر ارسال بشه

بازگشت بی قید و شرط وجه

بعد از سال ها برگزاری دوره های آموزشی حوزه گرافیک و انیمیشن در اپتاپ، سعی کردیم روشی جامع و مناسب شرایط و نیاز مخاطب امروز طراحی کنیم و به همین دلیل امکان انصراف و بازگشت وجه، بدون هیچ قید و شرط رو تا 10 روز برای تمام دوره در نظر گرفتیم، البته این به معنی بی عیب و نقص بودن نیست ولی مطمئنیم با کمک ها و نظرات شما باشگاه فیلم و انیمیشن روز به روز پیشرفت میکنه و بهتر میشه

مخاطبین دوره

همه ی فعالین و علاقه مندان حوزه گرافیک دیزاین که به دنبال شناخت یه فرآیند مرتب، منظم، دقیق و حساب شده، برای دستیابی به مهارت کلیدی خلاق بودن می گردن، مخاطب این دوره هستن.

this slowpoke moves


تکنیک های تدریس شده و تمرین های خواسته شده تو این دوره مناسب افرادیه که علاقه مند به تمرین و انجام فعالیت هستن و نه اون هایی که به دنبال یه فرمول ساده برای جایگذاری و رسیدن به خروجی مطلوب. مباحثی که در این دوره ارائه میشه، مثل یه برنامه ی ورزشی برای تقویت عضلات ذهن شما و در نتیجه پرورش خلاقیت هنری تون هستن که تا خستگی و درد تمرین رو به جون نخرین فایده ای ندارن.

پایان دوره

مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران 

اگر جزو هنرجوهایی باشید که تمام تمرینات و به ویژه پروژه پایانی رو با موفقیت انجام بدین یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیرید، کسب این مدرک میتونه یه ویژگی و امتیاز خاص و ویژه برای رزومه ی کتبی شما باشه تا به کارفرماهای مختلف ارائه بدین و به همین دلیل اصلا قرار نیست کسب این مدرک کار آسونی باشه و اگر علاقه مند به داشتنش باشین باید وقت و تلاش زیادی برای صرف کنید، البته فراموش نکنید که مهمترین مولفه پرتفولیو قوی و حرفه ای و داشتن نمونه کارهای حرفه ای و اصولی هست

برای دیدن تصویر نمونه مدرک پایان دوره اینجا کلیک کنید


بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
مدت زمان ویدئو 6 ساعت
سطح متوسط
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه 24 فروردین ماه
تعداد بازدید 555 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره
آشنایی با مبانی گرافیک دیزاین

همین حالا شروع کن

دوره آموزشی ایده پردازی در گرافیک سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

دوره آموزشی ایده پردازی در گرافیک

در این فصل تکنیک خورشیدی یا نقشه ذهنی ( Mind Map ) رو با هم بررسی می کنیم
6-1 . تکنیک دوم: تکنیک خورشیدی '00:29
در این فصل در مورد تکنیک اسکمپر ( Scamper ) صحبت می کنیم که تکنیک فوق العاده پرطرفدار و پر کابری هست
7-1 . تکنیک سوم: تکنیک اسکمپر '00:29

نظرات هنرجویان دوره آموزشی ایده پردازی در گرافیک

نظرات هنرجویان

محمد مهدی هاشمیان 30-فروردین-0 11:39

آپتاپ آموزش های بسیار عالی دارد و من به شخصه از آموزش هایش راضی هستم

میزان سرمایه گذاری 699 هزار تومن