یکبار برای همیشه یه آموزش اصولی و درست ببین!

دوره آموزشی جامع سینمافوردی

به آسانی وارد دنیای بی پایان سه بعدی میشی و میتونی ایده ها و خیالات تو ذهنت رو تبدیل به تصویر کنی
تو دوره سینمافوردی چه خبره؟

صادق لطفی زاده از خودش و از این دوره برامون میگه و اینکه اصلا سینمافوردی چیه و مناسب چه افرادی، روش آموزش تو این دوره به چه شکل هست و اینکه بازار کار مرتبط با سینمافوردی چه اوضاعی داره

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

 سینما فوردی ( Cinema 4D ) یک برنامه مدلسازی، انیمیشن سازی و رندر است که بیشتر در صنعت موشن گرافیک سه بعدی مورد استفاده قرار میگیرد. این برنامه قابلیت مدلسازی، متحرک سازی، نورپردازی، ایجاد بافت، رندر و ویژگی های رایج نرم افزارهای سه بعدی همچون مایا (Maya) را دارد. باتوجه به نوظهور بودن این رشته و همچنین بازار کار مناسب صنعت موشن گرافیک، سینمافوردی توانسته جایگاه محبوبی را بین علاقه مندان به تولید موشن گرافیک های سه بعدی پیدا کند. از این نرم افزار همچنین در تولید جلوه های بصری فیلم های سینمایی موفق استفاده شده است.

 

6 ماه پشتیبانی آموزشی مدرس و منتورها


متد آموزشی اپتاپ فقط ارائه ی فیلم و تمرین نیست، مهمترین بخش آموزش شناسایی و رفع اشکالات هنرجو در طول دوره هست، به همین دلیله که مدرس و چندین منتور وظیفه دارن تا 6 ماه از هنرجوها پشتیبانی کنن به این شکل که تمرینات رو بررسی کنن و نقاط ضعف هنرجو رو رفع کنن و البته سوالات و چالش هایی هم هست که هر هنرجویی بهش برمیخوره و می تونه بپرسه تا مدرس و یا منتور ها جواب بدن.

مدرس دوره سه روز وقت داره تا تمرینات و سوالات شما رو بررسی کنه و اگر این اتفاق نیوفته آموزشگاه موضوع رو پیگیری میکنه تا پاسخ شما هرچه سریع تر ارسال بشه.

 

بازگشت بی قید و شرط وجه


بعد از سال ها برگزاری دوره های آموزشی حوزه گرافیک و انیمیشن در اپتاپ، سعی کردیم روشی جامع و مناسب شرایط و نیاز مخاطب امروز طراحی کنیم و به همین دلیل امکان انصراف و بازگشت وجه، بدون هیچ قید و شرط رو تا 10 روز برای تمام دوره در نظر گرفتیم، البته این به معنی بی عیب و نقص بودن نیست ولی مطمئنیم با کمک ها و نظرات شما باشگاه فیلم و انیمیشن روز به روز پیشرفت میکنه و بهتر میشه.

مخاطبین دوره

باتوجه به پویایی رشته موشن گرافیک و بازار کار مناسب این رشته به ویژه در ایران، گذراندن دوره سینمافوردی به کسانی که میخواهند یک موشن گرافیک سه بعدی متمایز از آثار رایج تولید نمایند توصیه می شود. با توجه به کثرت فعالین حوزه موشن گرافیک و لزوم به روزبودن افراد برای کسب جایگاه بالاتر شغلی، گذراندن این دوره برای همه علاقه مندان به تولید موشن گرافیک امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد.

پایان دوره

در پایان این دوره هنرجو میتواند با تولید نمونه کارهای باکیفیت به راحتی وارد بازار کار حرفه ای موشن شود و چندین برابر هزینه ای که صرف آموزش خود را کرده است ظرف مدت کوتاهی به دست آورد. باتوجه به جامع بودن نرم افزار سینمافوردی هنرجو میتواند در همه بخش های تولیدی یک موشن گرافیک سه بعدی مشغول به کار شود و یا به تنهایی یک پروژه کامل را به سرانجام رساند.

مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران

اگر جزو هنرجوهایی باشید که تمام تمرینات و به ویژه پروژه پایانی رو با موفقیت انجام بدین یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیرید، کسب این مدرک میتونه یه ویژگی و امتیاز خاص و ویژه برای رزومه ی کتبی شما باشه تا به کارفرماهای مختلف ارائه بدین و به همین دلیل اصلا قرار نیست کسب این مدرک کار آسونی باشه و اگر علاقه مند به داشتنش باشین باید وقت و تلاش زیادی برای صرف کنید;البته فراموش نکنید که مهمترین مولفه پرتفولیو قوی و حرفه ای و داشتن نمونه کارهای حرفه ای و اصولی هست

برای دیدن تصویر نمونه مدرک پایان دوره اینجا کلیک کنید


بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
مدت زمان ویدئو 11 ساعت
سطح مبتدی
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه ثبت نام امکان پذیر است
تعداد بازدید 4067 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

علاقه به موشن گرافیک و دنیای سه بعدی

همین حالا شروع کن

نظرات هنرجویان دوره های پیشین

دوره آموزشی جامع سینمافوردی سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

دوره آموزشی جامع سینمافوردی

در این فصل با تنظیمات مربوط به دوربین و output آشنا می شیم و یاد می گیریم چجوری صحنه رو برای مرحله پس تولید آماده کنیم
10-1 . Output '00:09 10-2 . picture viewer و anti-aliasing '00:12 10-3 . Camera '00:13 10-4 . Multipass '00:22 10-5 . pass های ویژه '00:09

میزان سرمایه گذاری 599 هزار تومن

برترین آثار تولید شده با سینمافوردی

کمپانی مکسون برای نمایش قدرتمندی های سینمافوردی مجموعه ای از بهترین آثار تولید شده با این نرم افزار رو به نمایش گذاشته، دیدن این دمو کاملا شما رو با قابلیت های این نرم افزار آشنا میکنه.

نظرات هنرجویان دوره آموزشی جامع سینمافوردی

نظرات هنرجویان

sara Najafi 02-بهمن-99 11:05

من اواسط این دوره هستم. اما تا اسنجا واقعا از نحوه آموزش لذت بردم. چیزی که خیلی برا من تا این زمان احساس آموزش رو خوشایند کرده عدم استرس رسوندن خودم به کلاس هست با توچه به شرایط و مشغله زندگیم. اینکه فیلمها در دسترسم هست و هرزمان فرصت داشته باشم میا

امیرحسین جامی 22-آذر-99 11:22

دوره بسیار خوب و عالی با تدریس روان و بیان ساده استاد

Alireza Ebrahimi 14-آذر-99 11:51

سلام. به نظر من تدریس گام گام و انجام تمرینات مرتبط قبل از مراجعه به فصل های بعد یکی از نکات بسیار مهم این دوره است