آموزش های آنلاین زیرنظر بهترین اساتید صنعت انیمیشن، فیلم و گیم

  

دوره آموزشی فتوشاپ پیشرفته

دوره آموزشی فوتوشاپ پیشرفته

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

نرم افزار Adobe Photoshop اصلی ترین نرم افزار جهت ساخت، اصلاح و ویرایش عکس ها و تصاویر به حساب می آید. ابزارهای قدرتمند این نرم افزار دست شما را برای خلق یک اثر هنری و خلاقانه کاملا باز میگذارند. تنوع ابزارهای فوتوشاپ به قدریست که هنرمند هیچگونه محدودیتی را حس نمیکند. تنها محدودیتی که در خلق تصاویر در نرم افزار فوتوشاپ وجود دارد ذهن و توانایی های هنرمند خواهد بود.

6 ماه پشتیبانی آموزشی مدرس و منتورها

متد آموزشی اپتاپ فقط ارائه ی فیلم و تمرین نیست، مهمترین بخش آموزش شناسایی و رفع اشکالات هنرجو در طول دوره هست، به همین دلیله که مدرس و چندین منتور وظیفه دارن تا 6 ماه از هنرجوها پشتیبانی کنن به این شکل که تمرینات رو بررسی کنن و نقاط ضعف هنرجو رو رفع کنن و البته سوالات و چالش هایی هم هست که هر هنرجویی بهش برمیخوره و می تونه بپرسه تا مدرس و یا منتور ها جواب بدن.

مدرس دوره سه روز وقت داره تا تمرینات و سوالات شما رو بررسی کنه و اگر این اتفاق نیوفته آموزشگاه موضوع رو پیگیری میکنه تا پاسخ شما هرچه سریع تر ارسال بشه.


بازگشت بی قید و شرط وجه

بعد از سال ها برگزاری دوره های آموزشی حوزه گرافیک و انیمیشن در اپتاپ، سعی کردیم روشی جامع و مناسب شرایط و نیاز مخاطب امروز طراحی کنیم و به همین دلیل امکان انصراف و بازگشت وجه، بدون هیچ قید و شرط رو تا 10 روز برای تمام دوره در نظر گرفتیم، البته این به معنی بی عیب و نقص بودن نیست ولی مطمئنیم با کمک ها و نظرات شما باشگاه فیلم و انیمیشن روز به روز پیشرفت میکنه و بهتر میشه.

مخاطبین دوره

کسانی که قبلا در زمینه فوتوشاپ کار کرده اند و با ابزارهای فوتوشاپ آشنایی نسبی دارند میتوانند در این دوره شرکت نمایند. باتوجه به معروف بودن و کاربردی بودن نرم افزار فوتوشاپ اکثر افرادی که در زمینه گرافیک فعلایت میکنند تا حدودی با ابزارهای فوتوشاپ آشنایی دارند. اما صرفا شناخت ابزار کافی نیست. تفاوت یک گرافیست معمولی و عالی قطعا در نحوه صحیح بهره گیری از این ابزار است نه صرفا شناخت ابزار. کلیه کسانی که میخواهند به صورت پیشرفته به مباحث تخصصی اصلاح و ادیت عکس و ساخت یک پوستر حرفه ای بپردازند، گذراندن دوره فوتوشاپ پیشرفته مهمترین قدم در رسیدن به اهداف آنهاست.

پایان دوره

تولید و ساخت پوستر های حرفه ای و خلق افکت های تصویری.
آشنایی با ترفندها و نکات پیشرفته فوتوشاپ که صرفا از طریق تجربه کسب می شود.
امکان تولید آثار حرفه ای و ورود به بازارکار و جذب پروژه.
آمادگی برای ورود به عرصه تخصصی تصویرسازی و گذراندن دوره های تخصصی تولید انیمیشن.

مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران

اگر جزو هنرجوهایی باشید که تمام تمرینات و به ویژه پروژه پایانی رو با موفقیت انجام بدین یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیرید، کسب این مدرک میتونه یه ویژگی و امتیاز خاص و ویژه برای رزومه ی کتبی شما باشه تا به کارفرماهای مختلف ارائه بدین و به همین دلیل اصلا قرار نیست کسب این مدرک کار آسونی باشه و اگر علاقه مند به داشتنش باشین باید وقت و تلاش زیادی برای صرف کنید، البته فراموش نکنید که مهمترین مولفه پرتفولیو قوی و حرفه ای و داشتن نمونه کارهای حرفه ای و اصولی هست

برای دیدن تصویر نمونه مدرک پایان دوره اینجا کلیک کنید

سرفصل هافصل 1: Match Color in Photoshop 
فصل 2: Cut out Hair ( 2 ways )
فصل 3: Mock up ( T-Shirt )
فصل 4: Photo Manipulation
فصل 5: Cyberpunk Effect
فصل 6: Double Exposure Effect
فصل 7: Photoshop Action
فصل 8: 3D luminosity on Portraits
فصل 9: Text Portrait Effect
فصل 10: Face Paint
فصل 11: Timeline

بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
مدت زمان ویدئو 10 ساعت
سطح پیشرفته
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه به زودی
تعداد بازدید 1400 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

فتوشاپ مقدماتی