یکبار برای همیشه یه آموزش اصولی و درست ببین!

  

دوره 0 تا 100 فرآیند طراحی کاراکتر

یک بار برای همیشه یادبگیر چجوری یه اثر با استاندارد های حرفه ای تولید کنی

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

اصلی ترین چالش هنرجوها بعد از دوره ی آموزشی اینه که نمی تونن متناسب با نیاز های بازار کار اثر تولید کنن. کارفرما ها غالبا پروژه ی رو سریع و با کیفیت بالا می خوان و طراح ها بعد از کلی تجربه می تونن به چالش های فرآیند تولید مسلط بشن و نیاز کارفرما رو هم از نظر زمان تحویل پروژه و هم از نظر کیفیت کار تامین کنن. این دوره دقیقا با همین هدف طراحی شده و قراره یکی از افرادی که سال ها تجربه ی حضور تو پروژه های تولید مختلف رو داشته، تجربیاتش رو ارائه بده و قدم به قدم هنرجوها رو به سطح حرفه ای نزدیک کنه.

تو این دوره از صفر ایده تا 100 پس از تولید برای این کاراکتر انجام میشه و مدرس قدم به قدم نکات و تکنیک ها رو بررسی می کنه و تجربیات خودش برای تولید این اثر رو در اختیار شما میذاره.

this slowpoke moves  

6 ماه پشتیبانی آموزشی مدرس و منتورها

متد آموزشی اپتاپ فقط ارائه ی فیلم و تمرین نیست، مهمترین بخش آموزش شناسایی و رفع اشکالات هنرجو در طول دوره هست، به همین دلیله که مدرس و چندین منتور وظیفه دارن تا 6 ماه از هنرجوها پشتیبانی کنن به این شکل که تمرینات رو بررسی کنن و نقاط ضعف هنرجو رو رفع کنن و البته سوالات و چالش هایی هم هست که هر هنرجویی بهش برمیخوره و می تونه بپرسه تا مدرس و یا منتور ها جواب بدن.

مدرس دوره سه روز وقت داره تا تمرینات و سوالات شما رو بررسی کنه و اگر این اتفاق نیوفته آموزشگاه موضوع رو پیگیری میکنه تا پاسخ شما هرچه سریع تر ارسال بشه.


بازگشت بی قید و شرط وجه

بعد از سال ها برگزاری دوره های آموزشی حوزه گرافیک و انیمیشن در اپتاپ، سی کردیم روشی جامع و مناسب شرایط و نیاز مخاطب امروز طراحی کنیم و به همین دلیل امکان انصراف و بازگشت وجه، بدون هیچ قید و شرط رو تا 10 روز برای تمام دوره در نظر گرفتیم، البته این به معنی بی عیب و نقص بودن نیست ولی مطمئنیم با کمک ها و نظرات شما باشگاه فیلم و انیمیشن روز به روز پیشرفت میکنه و بهتر میشه.

this slowpoke moves
مخاطبین دوره

این دور با بقیه دوره های اپتاپ فرق داره و اصلی ترین فرقش هم اینه که قرار نیست استاد یه سری سرفصل آموزشی رو ارائه بده. استاد قراره یه پروژه تولید رو از صفر ایده تا صد تحویل به مشتری انجام بده و تمام تجربیات خودش رو تو این مسیر در اختیار هنرجوها بگذاره. پس طبیعتا این دوره مناسب افرادی که تازه وارد مرحله آموزش شدن نیست و حتما باید پیش نیاز هایی که خواسته شده رو داشته باشن تا بتونن بیشترین بهره رو از دوره ببرن.

پایان دوره
هنرجو سال ها تجربه ی مدرس تو حوزه ی تولید رو در اختیار داره و چالش های مختلف فرآیند طراحی یه کاراکتر رو میشناسه و حالا میتونه سطح کیفی کارهاش رو چندین پله بالا ببره و وارد پروژه های حرفه ای تر بشه.

مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران 

اگر جزو هنرجوهایی باشید که تمام تمرینات و به ویژه پروژه پایانی رو با موفقیت انجام بدین یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیرید، کسب این مدرک میتونه یه ویژگی و امتیاز خاص و ویژه برای رزومه ی کتبی شما باشه تا به کارفرماهای مختلف ارائه بدین و به همین دلیل اصلا قرار نیست کسب این مدرک کار آسونی باشه و اگر علاقه مند به داشتنش باشین باید وقت و تلاش زیادی برای صرف کنید;البته فراموش نکنید که مهمترین مولفه پرتفولیو قوی و حرفه ای و داشتن نمونه کارهای حرفه ای و اصولی هست.

برای دیدن تصویر نمونه مدرک پایان دوره اینجا کلیک کنید

this slowpoke moves


بیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
مدت زمان ویدئو 9 ساعت
سطح پیشرفته
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه ثبت نام امکان پذیر است
تعداد بازدید 834 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

تسلط به طراحی پایه

آشنایی با طراحی کاراکتر

آشنایی با فتوشاپ

همین حالا شروع کن

دوره 0 تا 100 فرآیند طراحی کاراکتر سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

دوره 0 تا 100 فرآیند طراحی کاراکتر

در این فصل قراره تمام بخش های مهم کار رو بگیم و تمام مونوپُل های کاری رو لو بدیم :)
1-1 . آشنایی با فتوشاپ '00:19 1-2 . ساده سازی و آنالیز '00:12
در این فصل طرحی که از قبل آماده کردیم رو با هم آنالیز، ساده سازی و دورگیری می کنیم
2-1 . اجرای شخصیت '00:35 2-2 . آماده سازی کاراکتر '00:13
در این فصل به مرحله جذاب پینت کردن می رسیم و برای کلاه و تیرِکمانمون بافت می سازیم
3-1 . طراحی کلاه '00:41 3-2 . طراحی تیرِکمان '00:32
سوالات شما
سوالات مهمی که ممکنه برای شما هم پیش اومده باشه

مانعی برای شرکت تو دوره ندارین ولی بعیده بتونید از تمام محتوای دوره استفاده کنید چرا که تو دوره آموزش طراحی داده نمیشه و استاد تجربیات تولیدی خودش رو ارائه میده.

تمام دوره تو محیط نرم افزار فتوشاپ و با استفاده از قلم نوری انجام میشه، برای اینکه بتونید تکنیک ها رو بهتر و دقیق تر اجرا کنید خوبه که شما هم از قلم نوری استفاده کنید و یه آشنایی اولیه با فتوشاپ داشته باشید، البته در ابتدای دوره مدرس در مورد ابزار های مورد استفاده تو فوتوشاپ یه آموزش کلی میده و شما رو با اون ها آشنا میکنه.

شما می تونید به دو شکل تو این دوره تمرین کنید، اجرای همین کاراکتر همراه مدرس و یا اجرای یه کاراکتر که خودتون دوست دارید؛ تو هر مرحله خروجی کارتون رو برای استاد می فرستید و ایشون نکات مهمی که به نظرشون میاد رو بهت میگن تا اصلاح کنی و آروم آروم حرفه ای بشی.

بلافاصله بعد از خرید این دوره فیلم های آموزشی به پنل کاربری ات تو سایت اضافه میشن و تا دوسال در اختیارت هستن؛ بدون نگرانی از ساعت و روز برگزاری و عقب موندن از دوره هروقت و هر چند بار که خواستی میتونی فیلم های دوره رو ببینی.

میزان سرمایه گذاری 499 هزار تومن

نظرات هنرجویان دوره 0 تا 100 فرآیند طراحی کاراکتر

نظرات هنرجویان

شادی جمشیدپور 03-بهمن-99 12:26

جلسه اول عالی بود . ممنون از آموزش عالی اتون