با یک بار خرید یک دوره ، تا همیشه بهش دسترسی داری

دوره 0 تا 100 مدل سازی تا رندر در سینمافوردی

با یادگیری صفر تا صد انجام یک پروژه، با چالش های تولید و انجام پروژه به صورت حرفه ای آشنا میشی
تو دوره صفر تا صد مدلسازی تا رندر در سینمافوردی چه خبره؟

اطلاعات دوره اطلاعات کلی

اطلاعات دوره

سینما فوردی ( Cinema 4D ) یک برنامه مدلسازی، انیمیشن سازی و رندر است که بیشتر در صنعت موشن گرافیک سه بعدی مورد استفاده قرار میگیرد. این برنامه قابلیت مدلسازی، متحرک سازی، نورپردازی، ایجاد بافت، رندر و ویژگی های رایج نرم افزارهای سه بعدی همچون مایا (Maya) را دارد. باتوجه به نوظهور بودن این رشته و همچنین بازار کار مناسب صنعت موشن گرافیک، سینمافوردی توانسته جایگاه محبوبی را بین علاقه مندان به تولید موشن گرافیک های سه بعدی پیدا کند. از این نرم افزار همچنین در تولید جلوه های بصری فیلم های سینمایی موفق استفاده شده است.

 

6 ماه پشتیبانی آموزشی مدرس و منتورها


متد آموزشی اپتاپ فقط ارائه ی فیلم و تمرین نیست، مهمترین بخش آموزش شناسایی و رفع اشکالات هنرجو در طول دوره هست، به همین دلیله که مدرس و چندین منتور وظیفه دارن تا 6 ماه از هنرجوها پشتیبانی کنن به این شکل که تمرینات رو بررسی کنن و نقاط ضعف هنرجو رو رفع کنن و البته سوالات و چالش هایی هم هست که هر هنرجویی بهش برمیخوره و می تونه بپرسه تا مدرس و یا منتور ها جواب بدن.

مدرس دوره سه روز وقت داره تا تمرینات و سوالات شما رو بررسی کنه و اگر این اتفاق نیوفته آموزشگاه موضوع رو پیگیری میکنه تا پاسخ شما هرچه سریع تر ارسال بشه.

 

بازگشت بی قید و شرط وجه


بعد از سال ها برگزاری دوره های آموزشی حوزه گرافیک و انیمیشن در اپتاپ، سعی کردیم روشی جامع و مناسب شرایط و نیاز مخاطب امروز طراحی کنیم و به همین دلیل امکان انصراف و بازگشت وجه، بدون هیچ قید و شرط رو تا 10 روز برای تمام دوره در نظر گرفتیم، البته این به معنی بی عیب و نقص بودن نیست ولی مطمئنیم با کمک ها و نظرات شما باشگاه فیلم و انیمیشن روز به روز پیشرفت میکنه و بهتر میشه.


مخاطبین دوره

همه کسانی که با سینمافوردی آشنا هستند می توانند با شرکت در این دوره با روند انجام یک پروژه حرفه ای از صفر تا صد آشنا شوند. در این دوره یک فریم رئال از مرحله مدلسازی تا رندر نهایی به صورت کامل انجام می شود و هنرجو با تمام چالش های انجام یک کار حرفه ای آشنا خواهد شد.

پایان دوره

در پایان این دوره هنرجو تجربه انجام یک پروژه استاندارد حرفه ای را بدست آورده است. این دوره به هنرجو کمک میکند تا بتواند با تولید نمونه کارهای باکیفیت به راحتی وارد بازار کار حرفه ای شود و چندین برابر هزینه ای که صرف آموزش خود را کرده است ظرف مدت کوتاهی به دست آورد. باتوجه به جامع بودن این دوره هنرجو میتواند به تنهایی یک پروژه کامل مدلسازی و رندر را به سرانجام رساند.

مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه تهران

اگر جزو هنرجوهایی باشید که تمام تمرینات و به ویژه پروژه پایانی رو با موفقیت انجام بدین یه گواهی کسب مهارت معتبر دو زبانه از پژوهشکده ی دانشگاه تهران می گیرید، کسب این مدرک میتونه یه ویژگی و امتیاز خاص و ویژه برای رزومه ی کتبی شما باشه تا به کارفرماهای مختلف ارائه بدین و به همین دلیل اصلا قرار نیست کسب این مدرک کار آسونی باشه و اگر علاقه مند به داشتنش باشین باید وقت و تلاش زیادی برای صرف کنید;البته فراموش نکنید که مهمترین مولفه پرتفولیو قوی و حرفه ای و داشتن نمونه کارهای حرفه ای و اصولی هست

برای دیدن تصویر نمونه مدرک پایان دوره اینجا کلیک کنیدبیشتر  
کمتر  
اطلاعات دوره
مدت زمان ویدئو 14.45 ساعت
سطح متوسط
پشتیبانی استاد و منتور
تاریخ عرضه ثبت نام امکان پذیر هست
تعداد بازدید 952 نفر
درباره استاد
پیش نیاز دوره

علاقه به موشن گرافیک و دنیای سه بعدی

همین حالا شروع کن

دوره 0 تا 100 مدل سازی تا رندر در سینمافوردی سرفصل های دوره

سرفصل های دوره

دوره 0 تا 100 مدل سازی تا رندر در سینمافوردی

میزان سرمایه گذاری 849 هزار تومن