آموزش های آنلاین زیرنظر بهترین اساتید صنعت انیمیشن، فیلم و گیم

راهنمای سایت

راهنمای خرید و استفاده از دوره های آموزشی

چجوری میتونم تو دوره ای که میخوام شرکت کنم؟


اول از همه وارد سایت aptop.ir میشی و تو سایت ثبت نام می کنی. اگر کسی مُعَرفیت کرده می تونی تو قسمت کد مُعَرف، کد مُعرف اون طرف رو وارد کنی تا با اولین خریدی که انجام میدی 150 هزارتومن کیف پول مُعَرفت شارژ بشه

حالا وارد قسمت دوره های آنلاین میشی و هر دوره ای که علاقه داری رو می تونی به سبد خرید اضافه کنی و به یکی از دو روش پرداخت آنلاین یا قسطی اون رو بخری.

دوره از کی شروع میشه؟


بلافاصله بعد از تایید خرید، فیلم های آموزشی به بخش "دوره های من، دوره های آنلاین" تو پنل کاربری ات اضافه میشه و می تونی از قسمت "مشاهده دروس" وارد اون دوره بشی و فیلم ها رو ببینی.
اگر دوره ی دیگه ای هم داشته باشی، داخل دوره های آنلاین نمایش داده میشه. اصلا هم عجله نکن! 
فیلم ها تا همیشه در اختیارت هستن.

تمرین های دوره چجوریه؟ و چقدر زمان می بره تا جوابش بیاد


تو پایان هر فصل و بعد از اینکه با دقت و حوصله، هرچند بار نیاز بود فیلم ها رو دیدی تمرین اون فصل رو انجام میدی و برای مدرس میفرستی. پشتیبانی مدرس و منتور برای هر دوره تا 6 ماه ادامه داره. مدرست نهایتا 3 تا 5 روز تمرین ات رو بررسی میکنه و بهت نمره میده. اگه نمره ی قبولی بگیری فصل بعدی باز میشه و میتونی فیلم ها رو ببینی و اگر نه باید مواردی که خواسته شده رو اصلاح کنی و دوباره بفرستی.

سوالاتم رو چجوری و از کی بپرسم؟


تو هر قسمتی هم اگر سوال داشتی از قسمت "پرسیدن سوال جدید" می تونی از مدرس دوره یا منتور ها سوالت رو بپرسی. سوال های نرم افزاری و ساده تر رو از منتور بپرس تا نهایتا یک روزه جوابت رو بگیری و سوال های تخصصی و مهم ات رو هم از مدرس دوره بپرس تا تو اولین فرصت بهت جواب بده.

انجمن دوره چه کاربردی داره؟


اگر سوال، نکته و یا نمونه کاری داری که دوست داری با بقیه ی هنرجوهای اون دوره به اشتراک بگذاری و نظرشون رو بدونی می تونی از انجمن هنرجویی همون دوره استفاده کنی.

بخش امتیاز تو سایت برای چیه؟ و چجوری می تونم امتیازهام رو ببینم؟


همه ی فعالیت هایی که انجام میدی، حتی گرفتن لایک و کامنت برای نمونه کار هایی که آپلود کردی، برات امتیاز داره و هر امتیاز معادل 1000 تومن شارژ کیف پوله. تو بخش ویرایش اطلاعات کاربری و امتیاز می تونی ببینی چه امتیازهایی گرفتی و اینکه هر فعالیتی چه مقدار امتیاز داره.